Hudobné rozprávky uja Ľuba

Hudobné prevedenie nielen klasických rozprávok ale aj rozprávok z autorského pera Uja Ľuba, zaujme deti nielen pútavým príbehom, kde dobro víťazí nad zlom a kamarátstvo je viac než zlato. Krásne ilustrácie, hra na hudobné nástroje a interaktívne zapojenie do deja deti ale aj rodičov, urobí z každého rozprávkového predstavenia zážitok pre veľkých ale hlavne malých poslucháčov. 

výber rozprávočky podľa ponuky a dohody.

Detská párty s ujom Ľubom a na záver cukríkový dážď

Detská disko párty plná pesničiek a choreografií pre veľkých a hlavne malých tanečníkov na piesne uja Ľuba a na záver cukríkový dážď/ možnosť doplniť aj tanečnú súťaž. 

CHa cha (1)

Veľká detská tanečná SHOW

Na pódiu spolu ujo Ľubo a junior spolu s detskými tanečníkmi z publika. Deti sa stanú olympionici, deduškovia, kovboji, šašovia, zvieratká, latino kapela ako postavičky

z aktuálnych choreografií a spolu roztancujeme všetky deti a rodičov. Choreografie sú doplnené  o rolovací baner rozmerov 200×150 na ktorom je nakreslený aktuálny obrázok choreografie predvádzanej na pódiu. Každé dieťa, ktoré s nami tancuje dostáva pozornosť na pamiatku a na záver veľký cukríkový dážď.

Cukríkový-2